top of page

HİZMETLER

Müşterilerimize özel olarak tasarlayacağımız mobilya ve duvar kaplamaları ile evinizi sanat galerisi gibi bir mekana dönüştürmeye hazır mısın? Mükemmel iç mimari, kusursuz mermer kaplamalar ve yumuşacik kumaşlar sayesinde yaşadiginiz alanlarda ultra doğal ve huzurlu bir ortama sahip olabilirsiniz.

Are you ready to transform your home into an art gallery with furniture and wall coverings that we will design specifically for our customers? You can have an ultra-natural and peaceful environment in your living spaces thanks to the perfect interior architecture, flawless marble coatings and soft fabrics.

#yourcomfort #marbledesign #joy #furnituredesign #interiordesign #livingroomdecor #villainterior #luxuryhomes

D5_Image 34_20230421_015739.png

Karmaşık tasarım ve mimari verileri muhteşem 3B dış cephe işleme projelerine dönüştürüyoruz. Geleneksel 2D tasarımdan uzaklaşın ve fikirlerinizi çok daha iyi sergileyin. 3D mimari görselleştirme ile en gelişmiş projeleri bile geliştirmek sonuçta daha kolay hale geliyor. Çeşitli kavramları analiz ederek zamanınızı ve finansal maliyetlerinizi düşük tutun ve erken inşaat geliştirme aşamalarında stratejik iyileştirmeler yapın.

3B mimari görselleştirme ile daha fazlasını yapabilirsiniz:

 • daha fazla yatırımcıyı kaydetmek için gerçek inşaat başlamadan önce geliştirme projelerinizi pazarlayın ve tanıtın;

 • Portföyünüzü etkileyici, renkli ve üst düzey 3D dış tasarımlarla güçlendirin;

 • birden fazla fikir ve hesaplama tasavvur edin ve çarpıcı mimari tasarımlar ortaya çıkarın;

 • projenizin 360 derecelik bir görünümünü elde edin ve karmaşık kavramları müşterilere kolayca açıklayın.

3D dış cephe render hizmetleri ile proje tamamlamanızı hızlandırın ve olağanüstü kalite ile rekabette öne çıkın!

Geleceğin iç mekanlarını sergilemek kolay bir iş değil. Ticari veya konut iç mekan projelerinizi pazarlamak için bir çözüm arıyorsanız, yetenekli CG sanatçılarımız ve özel proje yöneticilerimiz, fikirlerinizi fotogerçekçi görüntülerde görselleştirme konusunda size yardımcı olmak için buradalar. 3B iç mekan görselleştirme hizmetleri, harika iç mekanları sanki zaten yerleştirilmiş gibi gerçekçi bir şekilde tasarlamanızı sağlar. Tüm mülk türlerine aşinayız ve mutfaklar, banyolar, yatak odaları veya büyük ticari alanlar ve ofisler gibi herhangi bir iç mekanı tasarlamanıza yardımcı olacağız.

3D iç görselleştirme ile şunları yapabilirsiniz:

 • birden fazla tasarım oluşturun ve satış erişiminizi genişletin. Aynı mülkü kolayca değiştirin ve doğru müşterilere hitap edecek yenilikçi çözümler üretin;

 • muhteşem iç mekanlar tasarlamak için renkleri, aydınlatmayı, dokuları ve malzemeleri kolaylıkla deneyin;

 • sanatsal bir dokunuşla profesyonel 3D görüntüler sayesinde pazarlama stratejinizi geliştirin;

 • projenizi profesyonellerimize yaptırarak maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltın. Her birimiz mimaride bir dereceye sahibiz, bu nedenle kilit sorunlarınızı kendimiz gibi biliyoruz ve bunları tam da ihtiyacınız olan şekilde çözeceğiz.

Yaratıcı fikirlerinizi gerçeğe dönüştüren 3 boyutlu iç mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz!

3D renderlar aracılığıyla yapılan reklamlar dikkat çekmede son derece etkili olabilir. Yalnızca reklamcılık için yararlı olmayacaklar, aynı zamanda basılı medyada da kullanılabilirler ve satışları artırırlar. Lunas ürün işleme şirketi, ürün sahiplerinin ürünlerinin gelecekte nasıl görüneceğini görselleştirmelerine olanak tanıyan yüksek kaliteli görselleştirme ve net iş akışı sağlar. Görselleştirme stüdyomuzun hizmetleri, pazarlama ve satış için ürünlerinin 3D görüntülerini oluşturarak şirketlerin zamandan ve paradan tasarruf etmelerine yardımcı olabilir.

3D ürün görselleri birçok sektörde daha popüler hale geliyor:

 • ürün görselleri diğer görselleştirme yöntemlerinden daha doğru, esnek, daha hızlı ve daha ucuzdur;

 • 3D ürün görüntüleri, erken konseptlerden nihai tasarımlara kadar tasarım sürecinin çeşitli aşamalarında kullanılır;

 • ürün görselleştirme, birden çok yaratıcı seçenek sunmanın ve bilinçli bir karar vermeye yardımcı olmanın harika bir yoludur.

Projeniz için 3B ürün görselleştirmeyi kullanmak, konseptinizin çekiciliğini test etmenin ve tasarım iyileştirmeleri yapmanın harika bir yoludur. Büyük geliştirme maliyetlerine katlanmak zorunda kalmadan ürünü geliştirmek ve tasarım kusurlarını belirlemek için kullanılabilir.

mb logo exclusive interiors.png
bottom of page